תפריט

מיטות מעוצבות

קולקציה חדשה

סנן אפשרויות

בחר אפשרויות

מה לקוחות אומרים עלינו

מיטות זוגיות

הגענו להחלטה שהגיע הזמן להחליף את המיטה שלנו, אולי בשביל ההרגשה ואולי בגלל שהיא כבר ישנה וחורקת, מה עלינו לדעת ומה לקחת בחשבון?

מידות: 

עיצוב חדר השינה מחדש דורש בראש ובראשונה את מדידת החדר, אורך ורוחב כללי.
דבר שני יש לבדוק את התצורה שבה נבחר למקם את ראש המיטה בתוך חדר השינה, את מיקום וגובה החלונות והשקעים על מנת שלא יוסתרו ע”י חדר השינה החדש.

בדרך כלל וברוב המקרים את ראש המיטה נמקם לרוחבו של החדר, ובדרך כלל מיקום ראש המיטה יהיה ממול דלת הכניסה של החדר, עכשיו כשמדדנו וסידרנו לעצמינו את התצורה יש לעיין בנתונים של המיטה והשידות.
טעות נפוצה היא שלקוחות מתבלבלים בין המידות הפנימיות לחיצוניות, אז בואו נעשה סדר:

תמיד שידברו אתכם על מזרן 200\140 200\160  200\180 וכד’, זוהי המידה של המזרן נטו!!! לא של המסגרת, לכל מיטה יש מסגרת (חוץ מבסיס מיטה ),יש ראש, חזית, וצרגות(צדדים) שתופסים מקום מן הסתם.
ברמת העיקרון- ככל שהמיטה תהיה מעוצבת בצורת גל-מידת המסגרת תהיה גדולה משמעותית ממידת המזרן הפנימי, וברמת העיקרון- מיטה עם ארגז מצעים תהיה קטנה יותר במידת המסגרת מכיוון שמיטה עם ארגז מצעים בנויה מחלקים ישרים יותר על מנת לייצר נפח לארגז המצעים, ולכן גם תתפוס פחות נפח.
בכל מקרה מומלץ מאוד לבדוק ולדבר עם יועץ מקצועי.

עם ארגז או בלי ארגז?

באאליטה חדרי שינה מעוצבים תמצאו מגוון ענק של מיטות, חלקם עם ארגז וחלקם בלי ארגז, כל אחד וההעדפה האישית שלו כמובן.
אבל בחדרים קטנים יותר מומלץ לקחת מיטה עם ארגז מצעים מהסיבה הפשוטה של ניצול מירבי של שטח, ותמיד עוד מקום אחסון יעזור לנו, במיוחד כשהוא מוסתר.
יש לקוחות שמה שחשוב להם הוא שהמיטה תהיה גבוהה(על רגליים), מי מטעמי אסטתיקה ומי מטעמי פרקטיקה (שטיפה או איי רובוט).

חשוב לציין שבכל המיטות שלנו יש פקקים בתחתית הרגליים על מנת למנוע שריטות ברצפה ולכן גם הזזת המיטה לצורך שטיפה הינה קלה .
שימו לב למנגנון הפתיחה של ארגז המצעים, ישנן מיטות עם ארגז שנפתחות ע”י קפיצים מה שמאוד לא מומלץ, מנגנון הרמה ע”י קפיצים הרבה פעמים קופץ על הסנטר ויכול לגרום לפציעה.
אנו משתמשים במנגנון הרמה של בוכנות שמן, היתרון הברור הוא שמנגנון זה אינו קופץ בעת ההרמה אלא עולה בהדרגה.

דבר חשוב נוסף, בדרך כלל בתוך ארגז המצעים נמצא פלטה אחת גדולה שלמעשה עליה נשים את הדברים שבחרנו לאחסן, אבל החיסרון הוא שאין שום דרך להגיע לחלקה התחתון של הפלטה ולכן, במשך השנים מצטברת כמות לכלוך גדולה בין תחתית הפלטה לבין הרצפה.
אנו באאליטה חדרי שינה חשבנו גם על זה ולכן אצלנו יש זוג פלטות שניתנות להזזה, מה שעושה את הניקיון לפשוט הרבה יותר.

חוזק מבני וחומרים:

חדרי שינה בארץ בנויים בדרך כלל מסיבית או MDF, שהינם שאריות של נסורת ושבבי עץ מעורבבים עם דבק ומהם מייצרים פלטות, שאותם מחברים ע”י ברגי עץ ויוצרים מסגרת מיטה.
אנו באאליטה משתמשים בעץ גושני משולב סנדוויץ, שילוב חומרים אלו יחד עם עם ברגי ברזל נותנים חוזק מבני, שילוב חומרים אלו יחד עם עם ברגי ברזל נותנים חוזק מבני, שאין שני לו ועמידות לאורך שנים.

ריפוד פנימי וחומר עליון:
 
בחרתם לקנות מיטה מרופדת?, שימו לב אם הספוג המרפד את העץ דק- הריי שאיבדנו חלק מהמטרה של מיטה מרופדת, מכיוון שאם ניתקל בה-סביר להניח שנקבל מכה לא נעימה,ולכן יש לשים לב לעובי הספוג.
החומר העליון הוא למעשה החומר שמעל הספוג ואותו נרגיש ונראה, אז ככה, יש כמה סוגים של דמוי-עור:

סקאי: סקאי הוא חומר בקבוצת הדמויי-עור, הוא דק מאוד, בדרך כלל קצת מבריק והוא החומר הזול שבקבוצה, החומר רגיש מאוד ואינו מחזיק לאורך זמן, בדרך כלל שנה עד שנה וחצי.
לאחר מכן יתחיל לקבל סדקים ולהתקלף.
PVC: גם הוא חומר מקבוצת דמוי-עור, הוא נחשב לחומר ברמת עמידות בינונית, ויחזיק בדרך כלל בסביבות שנתיים וחצי.
PU- חומר מקבוצת דמוי-עור, העמיד ביותר בכל הקבוצה נראה ומרגיש כמו עור אמיתי לכל דבר ועניין, תחזוקה קלה ביותר. נקיון ע”י סמרטוט מקרופייבר לח, אנו באאליטה משתמשים אך ורק ב-PU האיכותי ביותר ולכן נותנים אחריות ל-5 שנים.

 
הגינות מול הלקוח:
 

אז בחרתם את המיטה החדשה שלכם ואתם רוצים לבצע הזמנה, יש לשים לב טוב טוב לעסק שבו תרצו לבצע את ההזמנה, לא חסרים בעלי עסקים לא ישרים (בלשון המעטה).
וכבר שמענו סיפורים כאלה ואחרים על לקוחות ששילמו ממיטב כספם ונעקצו, כאלה שהזמינו מוצר וקיבלו משהו אחר וכו’.
ולכן מומלץ ביותר לקרוא חוות דעת על העסק, ואף פעם לא לשלם יותר ממקדמה סמלית עבור המוצר ולא משנה מה יבטיחו לכם, אנו באאליטה לא גובים ש ק ל בהזמנת המוצרים!!!

חשוב לנו שתראו את המוצרים אצלכם בבית. תבינו תראו ותרגישו את האיכות, ורק לאחר מכן תשלמו, אין אותיות קטנות. ככה אנו עובדים.

 
יבואן צרכן. הרווח הנקי שלכם:
 

למה לקנות מהיבואן?, פשוט מאוד, אתם הלקוחות מקבלים מוצר ברמה גבוהה מאוד אבל חוסכים את פערי-התיווך, המטרה היא לצמצם עלויות בכדיי שאתם הלקוחות תרוויחו.
מן הסתם אחזקת חנות יקרה מאוד וגם הסוכן עולה כסף, חיסכו אתם והגיעו למקור.

כל הכתוב הינו חומר להבנה בסיסית.
מומלץ תמיד לדבר טלפונית עם יועץ מקצועי
לרשותכם בכל שאלה בטל: 050-3268222
או בטל: 054-3443404
בכבוד רב:
רועי לביא
בעלים AELITA חדרי שינה.

 
בחר אפשרויות